Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SosyalBilgiDepoAnasayfaGaleriLatest imagesAramaGiriş yapKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» 2009-2010 YILI 8. SINIFLAR T.C. İNKILAP TARİHİ DERSİ BEP YILLIK PLANI
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeC.tesi 10 Kas. 2012, 12:07 tarafından atk111

» CUMA NAMAZI NASIL KILDIRILIR?
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePaz 04 Eyl. 2011, 12:02 tarafından SBÖ

» liquid fish oil benefits
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeSalı 02 Ağus. 2011, 10:39 tarafından Misafir

» LALE, ALLAH'I SİMGELER NİÇİN?
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePtsi 04 Tem. 2011, 09:25 tarafından SBÖ

» SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENİN KADROYA GEÇİŞİ İÇİN İLGİLİ DİLEKÇE BURDA!
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeSalı 07 Haz. 2011, 06:25 tarafından SBÖ

» MÜFETTİŞLERİN İSTEDİĞİ ŞÖK TOPLANTISI TUTANAĞI ÇİZELGESİ 2009-2010
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeÇarş. 18 Mayıs 2011, 18:58 tarafından 06fatih06

» KAN TAHLİLİ YAPTIRDINIZ YORUMLAMASINI İSTİYORSUNUZ? BUYRUN!
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePerş. 10 Mart 2011, 15:19 tarafından SBÖ

» OSMANLI PADİŞAHLARININ KABİRLERİNİN HANGİSİ, HANGİ İLİMİZDE Mİ?
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeC.tesi 05 Mart 2011, 15:51 tarafından SBÖ

» HZ. MUHAMMED (SAV) HAYATI - KRONOLOJİK OLARAK -
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeSalı 15 Şub. 2011, 00:19 tarafından SBÖ

» HZ. PEYGAMBERİMİZ DOĞDUĞUNDA MEYDANA GELEN MUCİZELER!
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeSalı 15 Şub. 2011, 00:05 tarafından SBÖ

» TÜRKLERDE VE OSMANLIDA ARMA GELENEĞİ
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeC.tesi 22 Ocak 2011, 12:22 tarafından merien

» YİNE DİZİ YOLUYLA TARİHİMİZE SALDIRI!-MUHTEŞEM YÜZYIL
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePaz 09 Ocak 2011, 11:52 tarafından SBÖ

» ANADOLU LİSELERİNE ÖĞRETMEN ALIMI - 2010
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeCuma 24 Ara. 2010, 13:25 tarafından SBÖ

» Coğrafya 9.Sınıf Harita Bilgisi-Sunular
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeSalı 02 Kas. 2010, 10:16 tarafından SBÖ

» sana geliyorum mevlana
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010, 16:20 tarafından büşraavcıoğlu

» ÖĞRETMEN NOT DEFTERİ RESMEN KALDIRILDI!
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePerş. 07 Ekim 2010, 08:10 tarafından SBÖ

» OKULLARIMIZDA OLMASI GEREKEN GÖRGÜ KURALLARINDAN BAZISI!
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 06:51 tarafından SBÖ

» MEMURLARA VERİLEN ÇOK ÖNEMLİ 58 SOSYAL HAK!
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010, 08:50 tarafından SBÖ

» OY KULLANMA KLAVUZU - RESİMLİ ANLATIMI
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 08:17 tarafından SBÖ

» MADDE MADDE ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ - 2010
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeÇarş. 08 Eyl. 2010, 15:16 tarafından SBÖ

Seçme Makaleler
Galeri
UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Empty

UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE

2 posters
YazarMesaj
büşraavcıoğlu

Puanlar : 18319

MesajKonu: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009, 20:39

Bugün şunu anladım ki hayat gerçekten ipleri bizim elimize vermiş ve sonlarına ağır yükler yüklemiş.O iplerden birini kaçırdığımız an olay bitiyor.Çünkü hepsi birbirine bağlı ve parçalanmaz demirden bir halka ve sürekli işliyor ki paslanmıyor.Bizi neler bekliyor bilmiyoruz ama çoğu zaman şunu unutuyoruz bizim önümüze sunulan iki faklı seçenek var ve iki farklı yaşam tarzı.Ben şu an elimde kalemimle kaderimi-yaşam tarzımı-belirliyorum.İleri de olmak istediğim yere doğru yöneliyorum,adımlarım hep o yöne doğru ilerliyor.Ama başka bir meslek seçebilir ve o yöne doğru da ilerleyebilirim.Kaderimizin bizi hayallerimizdeki yere getirmesi için hedef belirlemeli ve o hedefe doğru emin adımlarla ilerlemeliyiz.Bu yol ister çöl topraklarını deniz suyu ile ıslatsın isterse de çakıl taşlarıyla dolu bir yol olsun.İnsan isterse her şeyi yapabilir.Bu yüce varlık boşuna dünyaya gelmedi.Şimdi sizden gözlerinizi kapatıp düşünmenizi istiyorum.Bir çok sperm hücresi var ve bunlardan sadece bir iki tanesi ana rahmine düşmeyi başarıyor.Çünkü gerçekten istiyor.Onların da hedefleri bu.Bizim de bir çok insan olma seçeneğimizi var.Rengimiz,dilimim farklı olabilir.Tıpkı o hücreler gibi bizde bir yarıştayız.Er ya da geç bu yarışı bitireceğiz.Derecemiz önemli değil.Yarışı en sonunda bitirenler bile yarışı tamamladığı için sevinmeli.Kalbinin derinlerinden gelen o sımsıcak tebessüm yüzümüzden asla eksik olmamalı.Bu dünya da başımıza her şey gelebilir.Önemli olan hiçbir zaman vazgeçmemek ve her şeye rağmen gülümsemek.

´UÇURUMUN UCUNDA BİLE OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE´
büşraavcıoğlu

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009, 20:40

Yorumlarınızı bekliyorum...
fatma.ç

fatma.ç

Nerelisiniz? : trabzonlu
Kadın
Puanlar : 18282

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 14:05

büşra çok güzel yazmışsın tebrikler
bir tek en sondaki söze katılmıyorum çünkü hayata gıcıklık olsun diye değilde kendimiz için gülmeliyiz.Smile
büşraavcıoğlu

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 21:05

o sözü ben çok gaza gelen insanlar için yazmıştım güzelim yazımı beğendiğin için teşekkür ederim ama olumsuz bir yorumun varsa da yaz canım yanlışlarımı görmeme neden olur daha iyi olur
fatma.ç

fatma.ç

Kadın

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePtsi 17 Ağus. 2009, 15:30

büşra merak etme eğer bir yanlışını görürsem söyleyeceğime emin olabilirsin Smile
büşraavcıoğlu

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimePtsi 17 Ağus. 2009, 20:13

ay sanki sen jürisin bende yarışmacı gibi hissettim bir anda
fatma.ç

fatma.ç

Kadın

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeÇarş. 19 Ağus. 2009, 14:55

büşra o zaman bir yarışmaya katıldığında yabancılık çekmessin dimi ama... Smile
büşraavcıoğlu

MesajKonu: Geri: UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE   UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE Icon_minitimeÇarş. 19 Ağus. 2009, 17:16

orası öyle canım

UçUrUmUn KeNaRıNdA oLsAn ßiLe GüLüMsE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-